IBD Business School jako jedna z nielicznych w Polsce szkół biznesu oferuje kompleksowe usługi w zakresie edukacji menedżerskiej. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości programy rozwojowe, doradcze i coachingowe dla firm i osób indywidualnych, ale także usługi konferencyjno-szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Dysponujemy Green Park Conference Centre w Serocku i Sienna Training Centre w Warszawie. Takie usytuowanie obu ośrodków w znakomity sposób poszerza naszym klientom możliwości organizacji konferencji, szkoleń, spotkań i innych wydarzeń biznesowych, a także integracji i wypoczynku oraz przyjęć okolicznościowych. Personel obu lokalizacji to kadra wyjątkowego profesjonalizmu, solidności i sprawnego działania. Dlatego od kilku lat z powodzeniem organizujemy także logistyczną obsługę szkoleń dla innych firm na terenie całego kraju.

Szkolenia biznesowe

W obu ośrodkach IBD Business School prowadzi własne szkolenia otwarte oraz organizuje ważne wydarzenia, jak spotkania eksperckie czy konferencje. Szkolenia biznesowe, oferowane jako szkolenia otwarte, to: szkolenia menedżerskie, szkolenia z przywództwa, szkolenia z zarządzania personelem, szkolenia sprzedażowe i marketingowe, szkolenia z finansów i ładu korporacyjnego, a także kursy dla trenerów. W ww. dziedzinach IBD realizuje również szkolenia zamknięte na zamówienie firm, na podstawie dopasowanych do oczekiwań klientów programów.

 

N a  s k r ó t y

 

 

.