Działo się u nas. Fotorelacje

 

W Green Park Conference Centre w Serocku i w warszawskim Sienna Training Centre – ośrodkach IBD Business School – odbywają się nie tylko szkolenia, warsztaty, konferencje, spotkania biznesowe, ale i różnego typu firmowe wydarzenia integracyjne czy uroczystości o charakterze rodzinnym. Naszym celem, bez względu na rodzaj wydarzeń czy imprez, jest zapewnienie wszystkim Gościom pełnego komfortu. Dbamy o każdy szczegół. Nasz personel w obu ośrodkach jest do dyspozycji Gości od pierwszego do ostatniego dnia pobytu.

Serdecznie zapraszamy do nas w gości i do obejrzenia poniższych relacji!

 


Kulinarne klimaty w Green Park Conference Centre

grudzień 2017 rok

Nasza restauracja – bez względu na charakter przyjęcia czy porę roku – przyciąga  Gości jak magnes: niepowtarzalną aranżacją wnętrza, wyszukanymi kompozycjami potraw i ich niepowtarzalnym smakiem oraz, co oczywiste, zawsze profesjonalną i dyskretną obsługą.

 


 

Spotkanie wigilijne pracowników i współpracowników IBD Business School – 2017

20 grudnia 2017 roku

 

 


 

Festiwal „Wibracje”
2-4 czerwca 2017 roku

Tym razem gościliśmy około 1000 pasjonatów medycyny naturalnej, nowych technologii, archeologii, fizyki kwantowej, astronomii, rolnictwa ekologicznego i czego tam tylko jeszcze. Pogoda, nastroje i bystrość umysłu dopisały! A najbardziej chyba się spisał teren wokół Green Parku. Okazało się, że jest przeogromny.


 

Akademia Dobrego Networkingu
31 maja 2017 roku

Podczas III spotkania networkingowego w Legionowie, które odbyło się 31 maja 2017 roku, dla pracodawców z powiatu legionowskiego odbyły się warsztaty z zakresu posługiwania się narzędziami networkingowymi. Zajęcia poprowadziła Izabela Dyakowska, a wśród pracodawców – IBD Business School. Podczas spotkania odbyła się prezentacja naszej firmy, w tym działającego na terenie powiatu legionowskiego Green Park Conference Centre w Serocku. A w ramach konkursu wizytówkowego jego zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bezpłatnego udziału w warsztacie Introduction to Coaching.
W imieniu IBD Business School udział w III edycji Akademii Dobrego Networkingu wzięły: Adrianna Karpińska (Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju) i Magdalena Małecka (Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Usług Konferencyjnych) – m.in. obok siebie na drugim zdjęciu, czwarty rząd – od lewej.


 

Czas komunijnych przyjęć
23 maja 2017 roku

 

Green Park Conference Centre stał się już ulubionym miejscem rodzinnych spotkań z okazji pierwszej komunii. Ponieważ szanujemy prywatność naszych Gości i zdjęć z ich udziałem nie wykonujemy, za to z przyjemnością możemy się podzielić zdjęciami sal, w których odbywają się komunijne przyjęcia.

Zobacz także: Komunia Święta Menu 2018

 

 

 


 

Nasze wielkanocne spotkanie 2017
12 kwietnia 2017 roku

Wielkanocne potrawy w roli głównej, czyli co może przygotować, a raczej wyczarować nasza kuchnia w Green Parku. A to tylko niewielki fragmencik możliwości – prosto z naszego firmowego stołu wielkanocnego. Do zdjęć potrawy pozowały „z marszu”, na chwilę przed rozpoczęciem uroczystości.

 


 

Sylwester 2016
31 grudnia 2016 roku

 

Bilety były wykupione już jesienią! Zajęty cały ośrodek – wszystko, co się nadawało do biesiadowania, tańczenia i odpoczywania po całonocnym balu. A tak Green Park przygotował się na powitanie Gości.

 

 


 

Practitioner Coach Diploma 2016
26 czerwca 2016

Uczyć się coachingu latem, w otoczeniu przyrody – to jest to. Tym bardziej, gdy grono uczestników i prowadzących jest międzynarodowe. Niżej kilka migawek z zajęć w ramach kursu Practitioner Coach Diploma (PCD).


 

.