Sale szkoleniowe w centrum Warszawy - we wnętrzach, które zachęcają do powrotu

rozkład i wielkość sal

Centrum konferencyjne

SALE szkoleniOWE,  jakimi dysponuje Sienna Training Centre w Warszawie, cieszą się bardzo dobrą opinią uczestników i firm zamawiających usługi. Jak się okazuje, nie tylko ze względu na elegancki wystrój i nowoczesne wyposażenie, ale także dzięki niezwykłemu klimatowi zajęć, o który stale i bardzo profesjonalnie dba personel Centrum.

Sienna Training Centre poleca 4 sale szkoleniowe i 1 łączoną – wnętrze każdej zaaranżowane w niepowtarzalnym stylu, z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, inteligentnym systemem sterowania, z dostępem do Internetu (stałe łącze oraz połączenie WiFi):

 • Sala Merkury, 33m2 – do 20 osób
  Zachwyca wytworną elegancją w każdym detalu, ozdobna ściana w kolorze głębokiego paryskiego błękitu nadaje jej niepowtarzalny charakter. Całość dopełnia specjalna gra świateł. Idealne miejsce nie tylko na szkolenia, ale również narady zarządów czy spotkania z klientami.
 • Sala Mars, 38m2  – do 30 osób
  Wnętrze wyjątkowej urody, o ciepłym i pogodnym wystroju. Świetnie nadaje się na warsztaty szkoleniowe i pracę zespołową.Charakter sali podkreśla specjalnie zaprojektowane oświetlenie, niezależnie od dostępu światła dziennego.
 • Sala Jowisz, 51m2  – do 40 osób
  Gustownie urządzona, jasna i przestronna, ceniona przez uczestników większych grup szkoleniowych czy spotkań firmowych. Oszczędna i nowoczesna estetyka sali sprzyja pracy zespołowej i intelektualnej.
 • Sala Saturn, 35m2 – do 30 osób
  Spokojny i miły wystrój wnętrza, bardzo dobrze nadaje się na szkolenia i warsztaty . Gra światła dziennego i specjalnie zaprojektowanego oświetlenia pozwala stworzyć w sali ciepły i inspirujący nastrój.
 • Połączone sale Jowisz i Saturn, 86m2 – do 80 osób
  Sale o podobnym charakterze, razem tworzą niezwykle przyjazną przestrzeń na seminaria, konferencje i szkolenia w większych grupach. Elegancki i stonowany wystrój obu sal tworzy doskonałą oprawę dla Państwa ważnych wydarzeń.
 • Foyer
  Przestronne wnętrze niezwykłej urody, idealne miejsce na przerwy kawowe, lunche czy bankiety. Nastrój foyer jest budowany przez grę kolorów designerskich rozwiązań oraz wysoką jakość wyposażenia.

Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajduje się na parterze, co jest dodatkowym ułatwieniem dla uczestników i organizatorów szkoleń i konferencji, w szczególności jeśli chodzi o różne kwestie logistyczne, np. dostarczanie materiałów czy krótki spacer w czasie przerw.

.