Wybrane referencje

Green Park Conference Centre W SEROCKU

Opinia uczestniczki balu sylwestrowego 2016 w Green Park Conference Centre

Na Pani [Longina Hatem – przyp. red.] ręce pragnę złożyć ogromne podziękowania za wspaniale przygotowaną zabawę sylwestrową. Razem z moją rodziną jesteśmy pod wrażeniem przesympatycznej obsługi w recepcji (szczególne serdeczności dla Pani Hanny [Król – przyp. red.]). Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, sympatycznie, miło i dyskretnie. Do tego cymesu dochodzi manager kuchni, który nadzorował wszystko z tak wielkim taktem, że aż miło było patrzeć:). Niebywała atmosfera, którą zbudowała cała obsługa jest godna wychwalania jeszcze przez kilka najbliższych dni.
Dziękuję, że mogliśmy czuć się wyjątkowo. Dziękuję: za spełnienie moich próśb, za magiczny wieczór, za brak disco polo (trzech Zenków Martyniuków jakoś dałam radę znieść), za świetną muzykę, za DJ’a, który wiedział, jak porwać towarzystwo. Gratuluję osobom, które zorganizowały ten bal na najwyższym poziomie. Zarządowi IBD zazdroszczę tak dobrych pracowników.

Imię i nazwisko
do wiadomości redakcji serwisu


wsb symbioza

Chciałabym bardzo podziękować za umożliwienie organizacji wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego w ośrodku Green Park. Dziękuję Pani Magdzie za nawiązanie współpracy z nami oraz Pani Ani i Pani Longinie za pomoc przy ustaleniu poszczególnych elementów wyjazdu oraz samej rezerwacji.
Miałam już okazję organizować wyjazdy szkoleniowe w różnych miejscach i muszę przyznać, że Green Park wybitnie się wyróżnia. Komfortowe warunki w pokojach oraz świetnie przygotowane sale szkoleniowe zasługują na wyróżnienie. Na naszą pochwałę przede wszystkim zasługuje cały personel, który był zawsze pomocny i otwarty na zmiany organizacyjne, które pojawiły się w trakcie wyjazdu.
Nasze pozytywne odczucia po wyjeździe sprawiły, że jeszcze nie raz skorzystamy z usług Green Parku i chęcią będziemy go polecać.

 

Aleksandra Kutkowska

Członek Zarządu ds. Logistyki
WSB Symbioza


uRZĄD MARSZAŁKOWSKI  WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W WARSZAWIE

W związku ze zorganizowanymi w czerwcu 2016r. warsztatami dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, które odbyły się w Green Park Conference Centre w Serocku, pragnę wyrazić swoje podziękowanie za współpracę.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Państwa profesjonalizm, rzetelność, sprawna organizacja oraz otwartość na klienta
.

 

Waldemar Kuliński

Sekretarz Województwa
Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego


Fundacja Robinson Crusoe

Opinie kadry konsultantów Fundacji Robinson Crusoe o Green Park Conference Centre w Serocku, którzy w terminie 19-20 września uczestniczyli w seminarium programowym FRC:

    • Duża otwartość, pomoc, profesjonalizm. Wszystko przygotowane na czas, duży komfort pobytu.
    • Doceniam profesjonalną, życzliwą obsługę, dobre jedzenie i wygodne sale i pokoje.
    • Panuje tu bardzo wyczuwalny spokój. W połączeniu z pyszną kawą dał mi wewnętrzne odprężenie. Dziękuję.
    • Pyszne i urozmaicone śniadanie i inne posiłki.
    • Dyskretna praca obsługi (posiłki, sprzątanie, ciche, życzliwe).

 

Anna Walas

Koordynatorka ds. programowych


POGOTOWIE MEDICOVER

Współpracujemy z wieloma obiektami i ze wszystkimi ośrodkami życzylibyśmy sobie takiej współpracy jak z Green Park. Jako Pogotowie Medicover wiemy, czego chcemy, i wysoko stawiamy poprzeczkę, a Green Park Conference Centre sprostał  wszystkim naszym wymaganiom 

Ireneusz Urbanke, Joanna Janicka

Pogotowie Medicover


Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

W imieniu Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu pragniemy podziękować IBD Business School za organizację naszych szkoleń w Srocku na najwyższym poziomie. Państwa otwarta i życzliwa postawa wobec naszych oczekiwań, sprawna organizacja pracy, elastyczność i szybkie reagowanie na zmiany występujące w trakcie szkoleń, bardzo nam pomogły w ich realizacji. Profesjonalne przyjęcie naszych klientów i sprawna obsługa wpłynęły na bardzo wysoką ocenę szkolenia w ich opinii i zasługują na najwyższe uznanie.

Niewątpliwym atutem hotelu są przede wszystkim ludzie – zgrany zespół i kompetentna obsługa administracyjna, recepcji i restauracji. Dodać do tego należy komfortowe pokoje, w pełni wyposażoną bazę konferencyjną, doskonałą kuchnię i wyjątkowo atrakcyjną lokalizację.

Z przyjemnością możemy polecić IBD Business School jako partnera w organizacji podobnych projektów szkoleniowych.

Aleksander Dudek

Kanclerz
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu


ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki

Pragniemy złożyć niniejszym pismem serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Centrum Konferencyjnego Instytutu Rozwoju Biznesu w Serocku za bardzo miłe przyjęcie, niebywale wysoką kulturę i kompetentną obsługę, dbałość o wysoki standard i nasz komfort pobytu, sympatyczną atmosferę oraz bardzo smaczne i zdrowe posiłki. Dzięki Państwa dbałości o wszystkie szczegóły uczestnicy naszego projektu wyrażali bardzo pochlebne słowa o warunkach pobytowych, życzyli sobie, by każde podobne projekty odbywały się w Państwa Centrum Konferencyjnym.

Ewa Głowacka

Prezes


Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Monitoringu Zanieczyszczenia Powietrza

Niniejszym pragniemy wyrazić nasze uznanie i przekazać wyrazy podziękowania za współpracę przy organizacji konferencji-szkolenia (…) dla pracowników wojewódzkich inspektorów ochrony środowiska, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym w Serocku w dniach 8-9 kwietnia 2014 roku.

Zaaferowane nam warunki (zakwaterowanie, wyżywienie, dowóz uczestników) oraz obsługa konferencji zostały wysoko ocenione zarówno przez nas, jako organizatorów, jak i naszych Gości – uczestników szkolenia.

Grażyna Mitosek

Kierownik Zakładu Monitoringu Zanieczyszczenia Powietrza


Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Dziękujemy całemu personelowi za rzetelność, fachowość oraz profesjonalizm w obsłudze połączony ze znakomitą kuchnią i miłą atmosferą. Ponadto wysoko oceniamy odpowiednio wyposażone sale, noclegi i organizację spotkań integracyjnych zgodnie naszymi wymogami.

Włodzimierz Sanocki

Pełnomocnik Zarządu ds. Normalizacji


Wilson & Brown – WB Sp. z o.o.

Dodatkowym atutem jest sama lokalizacja obiektu – otoczenie lasu i Zalewu Zegrzyńskiego tworzą atmosferę sprzyjającą realizacji spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

Anna Stasińska-Dyka

Specjalista ds. HR


Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę stworzoną przez Personel Centrum, sprawną obsługę hotelową i gastronomiczną, elegancki sposób przygotowania kolacji uroczystej oraz profesjonalne i w pełni zgodne z naszymi oczekiwaniami przygotowanie Sali szkoleniowej.

Mariusz Mańkowski

Dyrektor Produkcji i Logistyki
Prokurent


Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej

Z przyjemnością rekomendujemy Centrum Konferencyjne w Serocku jako profesjonalnego usługodawcę oraz pragniemy wyróżnić: sprawną, kompetentną i sympatyczną obsługę, rzetelną i punktualną realizację programu pobytu, dobrą kuchnię i elastyczne reagowanie na zmiany w programie i indywidualne potrzeby uczestników konferencji.

Andrzej Pazda

Dyrektor


Fundacja Edukacja dla Demokracji

Dziękujemy za pomoc podczas organizacji  w Polsce Międzynarodowej Konferencji „Polska, Rosja, Partnerstwo Wschodnie- perspektywy współpracy”. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy zapewnić merytoryczną opiekę ekspertom i słuchaczom Moskiewskiej Szkoły Badań Politycznych.

Martyna Kwiatkowska


„Wikpol” Sp. z o. o.

Z pobytu w Ośrodku wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Chwalili położenie, czystość pokoi, pyszne jedzenia i miłą obsługę. Ważne dla nas było, że każdy z gości mógł mieć pokój jednoosobowy.

Ośrodek godny polecenia do organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych,  a zwłaszcza konferencji i szkoleń.

Mgr inż. Zbigniew Warchocki

Prezes Zarządu


Urząd Lotnictwa Cywilnego

Jakość usług Oferowanych przez Centrum od lat utrzymywana jest na bardzo wysokim poziomie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić innym podmiotom ten ośrodek do organizowania wszelkiego rodzaju przedsięwzięć wyjazdowych.

Maciej Kozłowski

Dyrektor Departamentu Techniki Lotniczej


Ambra S.A.

W naszej opinii Centrum posiada bazę dydaktyczną i noclegową odpowiadającą najwyższym standardom oraz wyjątkowo dobrą i urozmaiconą ofertę kulinarną. Położenie ośrodka wśród zieleni z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Grażyna Misiura

Kierownik ds. Personalnych


Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk

 Centrum jest doskonale przygotowane, zapewnia różniej wielkości sale wykładowe, wygodne i przyjemne pokoje hotelowe oraz smaczne, urozmaicone posiłki i serwisy konferencyjne.

Prof. Antonina Ostrowska

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych


Ciech S.A.

Poziom usług świadczonych przez Instytut został oceniony pozytywnie przez uczestników. Instytut Rozwoju Biznesu posiada przestronne, dobrze oświetlone, klimatyzowane sale, zapewnia odpowiednią bazę noclegową z dobrym standardem pokoi. Podczas konferencji zapewniona jest fachowa obsługa.

Tamara Rogowska

Dyrektor Biura Polityki Kadrowej i Organizacji


Carlsberg Polska Sp. z o.o.

Usługę wykonano należycie. Uczestnicy w ankietach ewaluacyjnych wyrażali pozytywną opinię na temat warunków panujących na Sali konferencyjnej i jakości podawanych posiłków.

Katarzyna Brożek

Menedżer Projektu


Lang Team Sp. z o.o.

Przygotowanie bazy hotelowej I wyżywienia dla uczestników 66. Tour de Pologne jest spostrzegana i oceniana jako wysoki standard europejski, który to Państwo nam zapewniacie, za co bardzo, bardzo dziękuję.

Czesław Lang

Dyrektor Wyścigu Tour de Pologne


Royal Unibrew Polska Spółka z o.o.

Sale konferencyjne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Zarówno wyżywienie, jak i standard pokoi jest na wysokim poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalizm personelu ośrodka, jego elastyczność i gotowość do szybkiej pomocy w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Karolina Szmidt

Menadżer Działu Zasobów Ludzkich


Accord Finance S.A.

W dniach 08-09.06.2009 roku w Centrum Konferencyjnym w Serocku odbyło się spotkanie Kadry Zarządzającej firmy Accord Finance S.A.  Z całą odpowiedzialnością możemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości usług dostarczonych przez ten ośrodek

Sylwia Ryciak

Kierownik Działu Zasobów Ludzkich


Polskie Radio S.A.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani i całemu Zespołowi Instytutu za miłe i profesjonalne przyjęcie pracowników Polskiego Radia S.A. W naszej opinii ośrodek zapewnia wysoki standard bazy dydaktycznej i noclegowej, doskonałe i urozmaicone posiłki, w wszystko to w przystępnych cenach.

Szymon Michalewicz

Dyrektor Dyrekcji Korporacyjnej


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Pracownicy ośrodka oferują profesjonalną obsługę, prezentują wysoką kulturę osobistą oraz dużą elastyczność w podchodzeniu do potrzeb klienta.

Monika Cios

p.o. Dyrektora

Biuro Promocji Instrumentów Wsparcia


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Doceniając kompetencje, rzetelność oraz solidność Państwa pracowników,  chciałbym wyrazić swoje uznanie i polecić Instytut Rozwoju Biznesu wszystkim tym, którzy cenią sobie wysokiej jakości usługi oraz profesjonalizm.

Mgr inż. Zbigniew Zieliński

Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego


EURO-ZOO Sp. z o.o.

Sale konferencyjne spełniają najwyższe standardy najbardziej wymagających klientów. Są bardzo dobrze wyposażone w nowoczesny sprzęt, ich przestronne wnętrze stwarza słuchaczom komfortowe warunki. Profesjonalna obsługa charakteryzująca się wysoką kulturą osobistą, podchodzi do klienta z dużą elastycznością.

Anna Dzieciątko

Koordynator Działu Sprzedaży


Kinnarps Polska Sp. z o.o.

 W naszej opinii ośrodek wyróżniał się dobrą kuchnią oraz bogatą ofertą sal konferencyjnych i miejsc spotkań, a obsługa sprawnie i szybko reagowała na nasze potrzeby.

Beata Osiecka

Prezes Zarządu


Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Nasza współpraca dotyczy zarówno korzystania z zaplecza konferencyjnego ośrodka, jak i realizacji programów szkoleniowych dla naszych pracowników. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z rzadkim na naszym rynku profesjonalizmem oraz  co ważniejsze niezmienną od lat wysoką jakością obsługi klienta..

Jadwiga Chabior

Dyrektor Biura Polityki Kadrowej i Rozwoju


Deloitte Business Consulting S.A.

Ośrodek jest świetnie przygotowany do organizacji szkoleń. Po zajęciach można zrelaksować się spacerem po obszernym terenie ośrodka, który znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim.

Anna Świerczewska

Asystentka Administracyjna


Philips Lighting Poland S.A.

Firma Philips Lighting Poland S.A. już kilkakrotnie korzystała z usług Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego i w pełni jest zadowolona z poziomu organizacji spotkań i szkoleń. Pragniemy polecić tę firmę wszystkim klientom, którzy cenią sobie profesjonalizm, niezawodność oraz wszechstronność oferowanych usług.

Izabela Falkowska


Bank Pekao S.A.

Na podkreślenie zasługuje harmonijna współpraca z Kierownikiem Rezerwacji Ośrodka: otwartość na negocjacje cenowe w zależności od wielkości zamówienia, elastyczność, szybkie reagowanie na zgłaszane potrzeby, pomoc w rozwiązaniu pojawiających się problemów.

Bartłomiej Górniak

Dyrektor Wydziału Szkoleń, Coachingu i Rozwoju Zawowdowego


OLYMPUS Polska Sp. z o.o.

Organizacja szkoleń wraz z obsługą noclegową przebiega bez zakłóceń. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z jakości obsługi, ponieważ przepływ informacji jest błyskawiczny, a ośródek stara się elastycznie podchodzić do klienta.

Jacek Reinhold

Human Recources Manager


empik Sp. Z o.o.

Wysoki standard usług, profesjonalnie przygotowane sale dydaktyczne oraz otwarci, pomocni i życzliwi pracownicy wraz z dogodną lokalizacją Centrum sprawiają, że z prawdziwa przyjemnością możemy szczerze polecić Wszystkim korzystanie z usług Cenbtrum.

Andrzej Odrowąż

Manager ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich


Lek Polska Sp. z o.o.

Otwartość i sympatię dało się zauważyć u wszystkich osób, z którymi mieliśmy sposobność współpracowania, czy to na etapie przygotowania szkoleń, czy już w czasie pobytu w Ośrodku IRB. Polecamy Ośrodek IRB nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Tomasz Kołakowski

Dyrektor Zespołu Przedstawicieli Medycznych


Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Na szczególne słowa uznania zasługuje sposób przygotowania i planowania pobytu gości. Realizacja ustaleń wstępnych była w pełni zgodna z naszymi życzeniami, co było jednym ze źródeł przyjaznej atmosfery naszej wizyty w Państwa Centrum.

Dr inż. Mirosław Kowalski

Zastępca Dyrektora Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych

ds. Organizacyjno-Technicznych


sienna training centre W WARSZAWIE

ORTO-FAN

W Centrum Szkoleniowym Instytutu w Warszawie, ul. Sienna 73, zorganizowaliśmy już kilka szkoleń, każde na ponad 35 osób. Jest to godne polecenia, nowoczesne, czyste i zadbane miejsce, gdzie organizacja i obsługa są na bardzo wysokim poziomie.

Jakość usług dostarczanych przez Centrum Szkoleniowe Sienna jest godna polecenia. Dobry dojazd środkami komunikacji publicznej oraz samochodem sprawia, że uczestnicy szkoleń byli zadowoleni. Pracownicy ośrodka oferują bardzo profesjonalną obsługę, prezentują wysoką kulturę osobistą oraz dużą elastyczność w podchodzeniu do potrzeb klienta. Są niezwykle uprzejmi i pomocni (…).

Katarzyna Zdybel

ORTO-FAN


NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy Centrum Konferencyjne przy ulicy Siennej w Warszawie. Centrum usytuowane jest w dogodnym miejscu w środku miasta, personel jest niezwykle kompetentny, pomocy oraz wykazuje dużą elastyczność jeśli chodzi o potrzeby klientów. Dodatkowym atutem jest wspaniała  usługa cateringowa, także w pełni dostosowywana do profilu spotkania i stawianych wymagań.
Wielokrotnie korzystaliśmy już z usług Centrum Sienna i z przyjemnością powrócimy tam przy kolejnych okazjach.

Joanna Pindral

Specjalista ds. żywienia i programów edukacyjnych
Dział Odpowiedzialności Społecznej | CSR Departament


Urząd Miasta  Stołecznego Warszawy. Biuro Funduszy Europejskich

Pracownicy ośrodka oferują profesjonalną obsługę, prezentują wysoką kulturę osobistą oraz dużą elastyczność w podchodzeniu do potrzeb klienta.

Z przyjemnością rekomendujemy Centrum Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie jako miejsce idealne do realizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

Tomasz Pactwa

Zastępca Dyrektora Biura Funduszy Europejskich


Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA

W imieniu Wydawnictwa Wiedza i Praktyka, organizatora konferencji „Kancelaria w chmurze” chcielibyśmy polecić usługi Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie (…). Pracownicy IRB wykazali się pełną odpowiedzialnością za powierzone zadanie, a ich profesjonalizm i doświadczenie w wykonywanej pracy ułatwiły organizatorom pracę w każdym momencie trwania konferencji. Uczestnicy byli niezwykle zadowoleni z obsługi, która współuczestniczyła w wielu aspektach eventu.

Kamila Gójska

Kierownik ds. promocji


Polska Agencja Rozwoju przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości potwierdza, że w roku 2012, w ramach zawartej umowy (…) Instytut Rozwoju Biznesu zrealizował zamówienie polegające na zapewnieniu usług organizacji technicznej 10 seminariów organizowanych w ramach cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”. Zamawiający nie wniósł żadnych zastrzeżeń co do zakresu, jakości i terminowości zrealizowanych w ramach zamówienia usług (…). Współpraca z przedstawicielami Instytutu Rozwoju Biznesu przy realizacji zamówienia przebiegała bez zarzutu.

Aleksandra Wolska

PARP


Wyższa Szkoła Technologii  Informatycznych

Instytut Rozwoju Biznesu spełnił nasze oczekiwania, które zaowocowały zadowoleniem naszych Uczestników i Uczestniczek. Zarówno wnętrze o wysokim standardzie, wyposażenie sal szkoleniowych oraz dostępność dla osób niepełnosprawnych zostały przez nas wysoko ocenione.

Olga Kożuchowska

Koordynatorka projektu „Bez barier do własnej firmy”


grupa kapitałowa exatel

Sale konferencyjne są przestronne, nowoczesne i wyposażone w sprzęt audiowizualny. Pracownicy ośrodka oferują profesjonalną obsługę, prezentują wysoką kulturę osobistą oraz dużą elastyczność w podchodzeniu do potrzeb klienta. Z przyjemnością rekomendujemy Centrum Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie jako miejsce idealne do realizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

Mariusz Kasprzak

Kierownik Projektu


Instytut Komeńskiego Sp. z o.o.

Na każdym kroku spotykaliśmy się z pomocą obsługujących seminarium Pań, które okazały dużą elastyczność i kreatywność w kontakcie z naszymi pracownikami oraz uczestnikami szkolenia. Eleganckie wnętrza i wyśmienita kuchnia świetnie uzupełniały profesjonalizm, z jakim Centrum Szkoleniowe przygotowało nasze  Seminarium.

Monika Rościszewska-Woźniak

Prezes Zarządu Instytutu Komeńskiego


OGÓLNOPOLSKA LOGISTYKA SZKOLEŃ

Oriflame Poland Sp. z o.o.

Centrum Konferencyjne w ramach ogólnopolskiej logistyki szkoleń organizowało dla firmy Oriflame Poland sp. z o.o. szkolenia dla 95 grup w 10 miastach w Polsce. Firma elastycznie reaguje na wszelkie zmiany, w pełni kontroluje przebieg zaplanowanych działań oraz wyprzedza oczekiwania klienta, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas oraz redukować koszty i w pełni kontrolować wydatki.


Bank BGŻ S.A.

W naszej opinii firma jest perfekcyjnie przygotowana do organizacji zaplecza logistycznego dla różnego rodzaju szkoleń. Elastycznie reaguje na wszelkie zmiany, niejednokrotnie wyprzedzała działania i oczekiwania firmy, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów. Profesjonalne podejście i świetna organizacja pracy przedstawicieli Instytutu daje gwarancję powodzenia projektu. Dlatego z przyjemnością rekomendujemy Centrum Konferencyjne Instytutu Rozwoju Biznesu jako dobrego partnera do organizacji zaplecza logistycznego przy projektach szkoleniowych.

Iwona Skrzypiec

Dyrektor Departamentu Zarządzania Jakością


HOOP Polska Sp. z o.o.

Centrum Konferencyjne Instytutu Rozwoju Biznesu od 1 maja 2011 r. zapewnia logistykę w dofinansowanym projekcie szkoleniowym „Świadomy wybór konsumenta – doskonalenie i rozwój kompetencji pracowników HOOP Polska Sp. z o.o. Firma organizuje zaplecze logistyczne w 4 miastach w Polsce (…), a także realizuje dodatkowe usługi w wybranych miejscach w zależności od bieżących potrzeb. W ramach projektu zorganizowano 248 dni szkoleniowych dla 1870 uczestników szkoleń.

Simona Novakova

Wiceprezes Zarządu

.