ck-o-centrum_1 ck-o-centrum_2

Kameralność, wysoki standard usług, stała
i serdeczna opieka personelu. Pełna uroku przyroda
o każdej porze roku.

POBIERZ PREZENTACJĘ

Prezentacja - Green Park Conference Centre

green park conference centre W SerockU

Prestiżowy ośrodek kształcenia kadr dla biznesu, działający na Mazowszu od blisko dwudziestu lat. Green Park to przyjazny hotel i nowoczesne sale konferencyjne, idealne miejsce blisko Warszawy na indywidualny wypoczynek. Wyróżnia się przede wszystkim:

  • atrakcyjnym położeniem nad Zalewem Zegrzyńskim
  • wyjątkowo profesjonalną obsługą personelu
  • wysokim standardem wyposażenia sal konferencyjnych
  • kameralnymi i wygodnymi pokojami hotelowymi z widokiem na Zalew
  • doskonałą kuchnią, niezmiennie od lat cieszącą się bardzo dobrą renomą.

Od połowy lat 90. to obiekt konferencyjny w okolicach Warszawy, w którym są organizowane szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, narady kierownictwa czy warsztaty integracyjne. W weekendy hotel Green Park udostępnia swoje progi Gościom indywidualnym na wypoczynek, wyprawy turystyczne, wycieczki rowerowe i imprezy okolicznościowe – bankiety, przyjęcia.

IBD Business School, w ramach której działa Green Park Conference Centre, jest wpisana do rejestru pośredników i organizatorów turystycznych (IBD_ Wpis do rejestru posrednikow i organizatorow turystycznych).

 

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim czy na szkolenia pod Warszawą, to serdecznie zapraszamy do Green Parku w Serocku.

Bądź dobrodzielny!

Wspieramy akcję, która jest adresowana do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. To grupa, której od lat pomaga Fundacja Crusoe, organizator akcji. Bardzo zachęcamy uczestników szkoleń organizowanych w Green Park Conference Centre w Serocku oraz indywidualnych gości naszego hotelu do zakupu tych zaczarowanych dobrą energią pierników. Ich wyrobem zajmują się właśnie młodzi Robinsonowie. Dzięki tej działalności zdobywają pierwsze doświadczenia zawodowe, które pomogą im odnaleźć się na rynku pracy.

Więcej: Badź_dobrodzielny

Zobacz najnowsze promocje i oferty

 

N a  s k r ó t y:

Sale konferencyjne pod Warszawą  | Sale szkoleniowe w Serocku  |  Konferencje w okolicach Warszawy   |  Szkolenia pod Warszawą   |   Hotel nad Zalewem Zegrzyńskim